Periyodik Ev TemizliğiEVLER İÇİN SİGORTALI GÜNDELİKÇİ TEMİNİ

– Firmamız tarafından yol + sigorta masrafları karşılanmaktadır.
– Çalışma saatleri günlük 8 saattir, 09:00 – 17:00 arası çalışılmaktadır. Sizin evinize de yorgun personel gelmemesi için lütfen saat konusunda ısrar etmeyiniz.
– Personellerimiz 25- 35 yaş aralığındadır. Bu zamana kadar “çalışanınız çok yavaş” diye şikayet almadık. Buna rağmen bütün evin tamamlanma şartı bulunmamaktadır. Evinizi en iyi siz bilirsiniz, dilerseniz 2 personel gönderilebilir. 2. personeller %20 indirimli olarak gelmektedir.
– Personellerimizin tamamı eğitimli ve güvenilir olmasına rağmen firmamızı ağır yükün altına sokmamak için lütfen ziynet eşyalarınızı görünür alanlarda bırakmayınız. Kırılabilecek veya nadir eşyalar için önceden hatırlatmada bulunun.
– Personelin yemeği gün içerisinde 12:30 – 13:00 arasında ev sahibi tarafından verilmektedir.
– Halı silme hizmetimiz yoktur. Koltuk silme takım başına +15 TL’dir.
– Ütüleme hizmeti parça başına 3 TL’dir. Sadece gömlek ve pantolon / bluz ve etek ütülenmesi yapılmaktadır. Ütüleme için ayrıca gelinmemektedir.
– Periyodik temizliklerde bir aksilik veya bir şikayet olmadığı müddetçe aynı kişiyi göndermeye dikkat ediyoruz.
– Temizlik personellerimizin motivasyonu düşmemesi amacıyla lütfen çalışma esnasında değil de çalışma başında yönlendirmede bulunun, çalışma sonunda ise eksik yerler var ise rotüş yapılmasını talep ediniz.
– Şikayet ve beğenilerinizi tarafımızdan gönderilen memnuniyet formunu doldurup zarfa koyarak bize teslim edebilirsiniz.
– Çalışan bayanlar için evde bulunma zorunluluğu olmamakla birlikte bu konuda karşılıklı güven oluşmasına önem vermekteyiz.
– Personelin maaşı o gün işlediği için temizlik erken bittiği takdirde herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır.
– Hizmetimiz sadece aile evleri içindir. İçinde bayan bulunmayan bekar evleri için bayan temizlikçi hizmetimiz yoktur. Bir bay bir bayan şeklinde ekiple hizmet verilebilir.
– Sözleşme yapıldığı takdirde 1 sene boyunca fiyatta değişiklik olmamaktadır.
– Sizden çıkınca başka bir yere gönderemeyeceğimiz için yarım gün çalışma sistemimiz bulunmamaktadır.
– Temizlik personellerimiz sadece temizlik hizmeti vermektedir. Yemek yapma, perde asma, eşya taşıma, kolileme hizmeti verilmemektedir. Dün bütün evin perdelerini asmış kasları ağrıyan personeli sizlere de göndermek istemeyiz.
– Yatılı eleman temini hizmetimiz bulunmamaktadır, bu konu için insan kaynakları firmalarına müracaat edebilirsiniz.

Yiğithan Temizlik

  • Osman Kavuncu Blv.
    Derya Apt. No:31 Kat:1/2
    Melikgazi / Kayseri
  • 0.352 320 18 69
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.