Hakkımızda

Güven, Kalite ve Başarı

Yiğithan Temizlik uzun yıllar boyunca ticari faaliyetine Emlak sektörü ile sürdürmüştür. Emlak sektörü alanında yaptığı doğru çalışmalar sonrası müşterileri tarafından gelen yoğun talep sonrası 2013 yılı itibariyle Temizlik sektörüne giriş yapmıştır. Benzer firmalarda ki sorunların takibini ve analizini yaptıktan sonra diğer firmalarda yaşanılan sorun ve üzücü durumları kendi firmasında yaşatmamak ve bu durumlar ile karşılaşmamak adına bir dizi önleyici çalışmalar yaptıktan sonra düzeyli ve disiplinli çalışma sistemine ayak uyduracak personel ihtiyacını karşılamış  ve de bu alanda ihtiyaç duyulacak kaliteli ekipmanların oluşumunu sağlamıştır.

Yiğithhan Temizlik güler yüzlü ve disiplinli personeli ile kaliteli çalışmalara imza atmıştır. Şuana kadar aldığı işler sonrası taktir ve tebrikleri kazanmış, memnuniyetsizlik yaşatabilecek herhangi bir probleme yol açmamıştır. Müşterilerinin taleplerini yerinde ve zamanında tamamlamıştır. Gelecek çalışmalarda her türlü hizmet taleplerinizi sorunsuz ve sıkıntısız olarak sürdüreceğini ve bu süreçte yeni bir dostluğa imza atacağını dile getirmektedir.
 

 

 

Yiğithan Temizlik

  • Osman Kavuncu Blv.
    Derya Apt. No:31 Kat:1/2
    Melikgazi / Kayseri
  • 0.352 320 18 69
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.